34 Eredmények

Boldogfai Farkas Sándor | Női portré

papir, kréta, 37 x 29 cm, j.j.l: Boldogfai Farkas Sandor, dedicációval

Ár: 120 000 Ft

Amerigo Tot | Fischer Éva a macskával

tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47

Ár: 120 000 Ft

Kiss Tibor | Bacchus

ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999

Ár: 120 000 Ft

Incze Mózes | Női félakt

vöröskréta, papír, 20 x 25 cm, j.j.l: Incze

Incze Mózes épp 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.

Ár: 120 000 Ft

Breznay József | Társaság

olaj, vászon,90 x 70 cm, j.j.l: Breznay 1957

Ár: 100 000 Ft

Dobroszlav József | Szalajka-völgyi libegő

akvarell, papir, 35 x 48 cm, j.b.l: Dobroszlav József 1982

Ár: 100 000 Ft

Kass János | Kert

tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Kass János | Együtt a házzal

tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Kmetty János | Akt tanulmány

ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty

Ár: 75 000 Ft

Molnár C. Pál | Don Quijote

ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP

Ár: 50 000 Ft