olaj, vászon, 1850 körül, 60 x 80 cm, j.n.
bronz, márvány, 1997, 30 x 22 x 15 cm, 3/10
acél, j.: talapzaton, egyedi
olaj, vászon, 2006, 80 x 120 cm, j.: hátul
akvarell, papír, 37 x 29 cm, j.b.f.: Vaszary J.
olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Mácsai
olaj, farost, j.j.l: Kiss 1996, 26 x 36 cm
olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975
ceruza, kréta, papír, 29 x 21 cm, j.j.l.: Vaszary J. Alassio
gouache, papír, 17 x 14 cm, j.b.l.: Kádár Béla
szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50
tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4
tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM
akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy
rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100
szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30
szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó
rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz
rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm
tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot
rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák
szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50