szinezett dombornyomat, papír, 31 x 24 cm, 18/100, j.j.l: Vasarely
rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.
tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM
tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960
akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy
rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100
szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30
szitanyomat, papír, EA II/XV, j.j.l: Dienes
szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó
szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold
olaj, vászon, 1850 körül, 60 x 80 cm, j.n.
szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold
bronz, márvány, 1997, 30 x 22 x 15 cm, 3/10
acél, j.: talapzaton, egyedi
olaj, vászon, 2006, 80 x 120 cm, j.: hátul
szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold