olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál
gouache, papír, 41 x 57 cm, j.b.l: Schreiber H
akvarell, papír, 37 x 29 cm, j.b.f.: Vaszary J.
olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979
olaj, vászon, 2006, 80 x 120 cm, j.: hátul
bronz, márvány, 43 cm, j: talpazaton
ceruza, kréta, papír, 29 x 21 cm, j.j.l.: Vaszary J. Alassio
bronz, gránit, 42 cm
olaj, vászon, 1850 körül, 60 x 80 cm, j.n.
Gouache, papír, 33 x25 cm, j.j.l.:Beöthy 38
gouache, papír, 17 x 14 cm, j.j.l.: Kádár Béla
ceruza, kréta, papír, 19 x 13 cm, j.j.l.: Vaszary J.
gouache, papír, 17 x 14 cm, j.b.l.: Kádár Béla
acél, j.: talapzaton, egyedi
olaj, fatábla, 45 x45 cm, j.j.l:Szász Endre
olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Mácsai
olaj, farost, 46 x 38 cm, j.b.l.: MCP
tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983
olaj, fatábla, j.j.l: Mácsai, 60 x 45 cm
szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold
színezett rézkarc, papír, 20 x 30 cm, j.j.l.: Batthyány
olaj, vászon, 1984, 60 x 70 cm, j.j.l: Gerzson
olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975