olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975
olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál
olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979