ceruza, kréta, papír, 19 x 13 cm, j.j.l.: Vaszary J.
akvarell, papír, 37 x 29 cm, j.b.f.: Vaszary J.
ceruza, kréta, papír, 29 x 21 cm, j.j.l.: Vaszary J. Alassio