rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.
tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4
szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold
tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot
bronz, márvány, 12 cm
szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50
színes kréta, papír, 16 x 22 cm, j.j.l.: Révész Imre
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, j: Varga Imre
bronz, márvány, 1997, 30 x 22 x 15 cm, 3/10
szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett dombornyomat, papír, 31 x 24 cm, 18/100, j.j.l: Vasarely
szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold
akril, papír, 23 x 49 cm, j.b.l.: Láng 56
terrakotta, 40 cm
ceruza, papír, 1930k, j.n.24 x 23 cm
szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3
szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold
szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50
szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold
színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold
olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975
olaj, vászon, 1984, 60 x 70 cm, j.j.l: Gerzson