olaj, farost, 46 x 38 cm, j.b.l.: MCP
akvarell, papír, 37 x 29 cm, j.b.f.: Vaszary J.
színes kréta, papír, 16 x 22 cm, j.j.l.: Révész Imre
Gouache, papír, 33 x25 cm, j.j.l.:Beöthy 38
olaj, fatábla, j.j.l: Mácsai, 60 x 45 cm
olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Mácsai
olaj, fatábla, 45 x45 cm, j.j.l:Szász Endre
szén, papír, j.j.k:Rudnay, , 43 x 59 cm
olaj, vászon, 77 x 56 cm, j.j.k:Raksányi D
olaj, vászon, 1984, 60 x 70 cm, j.j.l: Gerzson
olaj, farost, j.j.l: Kiss 1996, 26 x 36 cm
olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975
akril, papír, 23 x 49 cm, j.b.l.: Láng 56
ceruza, kréta, papír, 19 x 13 cm, j.j.l.: Vaszary J.
gouache, papír, 17 x 14 cm, j.b.l.: Kádár Béla
gouache, papír, 17 x 14 cm, j.j.l.: Kádár Béla
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, j: Varga Imre
bronz, márvány, 12 cm
gouache, papír, 41 x 57 cm, j.b.l: Schreiber H
bronz, gránit, 42 cm
olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál
tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot
színezett rézkarc, papír, 20 x 30 cm, j.j.l.: Batthyány
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm
ceruza, papír, 1930k, j.n.24 x 23 cm
rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák
ceruza,papír, 40 x50 cm, j.j.l: Balla margit BM
olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979
ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm
terrakotta, 40 cm
akvarell, tus, papír, 70 x 100 cm, j.középen: Ruzicskay
szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50
rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz
tus, papír, 35 x 45 cm,
tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4
szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50
rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75
szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3
színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold
tus, papír, 35 x 45 cm, j.n.
bronz, márvány, 43 cm, j: talpazaton
ceruza, papír, j.j.l: SZV,17 x 25 cm
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983