szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold
olaj, vászon, 2006, 80 x 120 cm, j.: hátul
acél, j.: talapzaton, egyedi
szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold
bronz, márvány, 1997, 30 x 22 x 15 cm, 3/10
olaj, vászon, 1850 körül, 60 x 80 cm, j.n.
szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold
szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó
szitanyomat, papír, EA II/XV, j.j.l: Dienes
szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30
rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100
akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy
tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960
tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM
rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.
tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
bronz, márvány, 43 cm, j: talpazaton
ceruza, papír, j.j.l: SZV,17 x 25 cm
színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold
tus, papír, 35 x 45 cm, j.n.
szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3
rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75
szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50
tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4
tus, papír, 35 x 45 cm,
rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz
szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50
akvarell, tus, papír, 70 x 100 cm, j.középen: Ruzicskay
terrakotta, 40 cm
olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979
ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm
ceruza,papír, 40 x50 cm, j.j.l: Balla margit BM
rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák
ceruza, papír, 1930k, j.n.24 x 23 cm
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm
színezett rézkarc, papír, 20 x 30 cm, j.j.l.: Batthyány
olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál
tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot