ceruza, papír, j.j.l: SZV,17 x 25 cm
szén, papír, j.j.k:Rudnay, , 43 x 59 cm
olaj, farost, j.j.l: Kiss 1996, 26 x 36 cm
ceruza, papír, j.b.l. D.E.L. (+ Gábor Ignácz szárazpecsétje/gyűjtőpecsétje)
tus, papír, 35 x 45 cm, j.n.
szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30
rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz
rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75
tus, papír, 35 x 45 cm,
ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm
akvarell, tus, papír, 70 x 100 cm, j.középen: Ruzicskay
rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100
olaj, vászon, 77 x 56 cm, j.j.k:Raksányi D
rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
szitanyomat, papír, EA II/XV, j.j.l: Dienes
tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM
egyedileg szinezett litográfia, papir, 50 x 70 cm, j.j.l: Kass János
szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó
ceruza,papír, 40 x50 cm, j.j.l: Balla margit BM
tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960
akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy