tus, papír, j.j.l.: Imrének baráti szívvel Reich K, 20 x 28 cm, 1967
olaj, fatábla, j.b.f.: Mácsai, 26 x 17 cm, 1970-es évek
tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984
tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989
szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951
monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948
tus, papír, j.n. 35 x 45 cm, 1970 körül
rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál, 31x22 cm, 1950 körül
rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150, 31 x 29 cm, 1971 körül
ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm, 1900 körül
rézkarc, papír, j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm, 1935 körül
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül
vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris, 1957
rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920