tempera, vászon, j.j.l.: Szőnyi I. 67 x 98 cm, 1955
olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm, 1935 körül
akvarell, papír, j.j.l.: Szőnyi I, 22 x 28 cm, 1950 körül