olaj, vászon, j.j.l: Réti 55,5 x 69 cm
szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross, 15 x 19 cm
bronz, 38 cm, j.l: Taubert 1998 TL 7/8 2017
szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87
olaj, vászon, 55 x 43 cm, j.j.l: Fenyes
szitanyomat, papír, 25 x 25 cm, j.j.l: Vasarely 3/100
szitanyomat, papír, 20/50, 73 x 53 cm, j.j.l: Vasarely XX/L
bronz, márvány, 1980, 56 x 45 x 42 cm
Olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l: Mácsai
akril, olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Mattioni E
tus, japánpapír, j.j.l: BM 1974, 60 x 88 cm
bronz, 15 cm, j.hátul OKZ
olaj, tempera, papír, 42 x 29 cm, j,j.l.: Szőnyi I
színezett rézkarc, papír, 1959, 37 x 27 cm, j.j.l: Csergezán
akvarellel szinezett szitanyomat, papír, j.b.l ceruzával: Csók m 30 x 40 cm
olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93 x 38 cm, 1919
olaj, farost, 39 x 29 cm, j.j.l. Mácsai