68 Eredmények

Mattioni Eszter | Reggeli asztalnál

vizfesték, papir, 29 x 34 cm, j.b.l.: Mattioni E.

Molnár C. Pál | Táj ciprusokkal

akrill, papir, 33 x 30 cm,j.b.l. MCP

Ár: 360 000 Ft

Szabó Vladimir | Műteremben

olaj, farost, j.b.l: Szabó Vladimir, 79 x 71,5 cm

Szőnyi István | Akt a zöld kályha elött

akvarell, papír,1950 körül, j.j.l.: Szőnyi I.

Ár: 250 000 Ft

Szönyi István | Dunakanyar Zebegénynél

olaj, tempera, vászon, j.j.l.:Szönyi I.

Ár: 1 900 000 Ft

Gerzson Pál | Bokrok

olaj, vászon, 50 x 70 cm j.j.l. Gerzson, 2005

Ár: 550 000 Ft

Szabó Vladimir | Csendélet tavaszi virágokkal

Ár: 190 000 Ft

8․Tétel

Boldizsár István | Fekvő vénusz

olaj vászon, 100 x 144 cm, J.b.l: Boldizsár István

Kass János | Női portré

olaj, farost, 21,5 x 13,5 cm, j.j.l. Kass, 1970-es évek eleje

Diósy Antal | Elegans hölgy

akvarell, karton, 27 x37 cm, jbf: Diósi Antal

Ár: 120 000 Ft

Márffy Ödön | Romantikus tájkép

Ár: 180 000 Ft

Boldogfai Farkas Sándor | Női portré

Ár: 120 000 Ft

Márffy Ödön | Térdeplő női akt

akvarell, papir, 41 x 28 cm, j.b.l: Márffy

Ár: 250 000 Ft

Borsos Miklós | Női akt nyugágyban

akvarell, tus, papir, 1975., 45 x 42 cm, j.j.l:BM

Almásy Aladár | Szürreális álom

akvarell, papir, 35 x 29,5 cm , 1990 , j.b.l: Almásy Aladár

Ár: 280 000 Ft

Neogrády László | Önarckép festöpalettával

olaj, fatábla, 30 x 40 cm, j.j.l: Neogrady László 947

Ár: 330 000 Ft

Galimberti Sándor | Olasz táj

olaj, karton, 21 x 14 cm, j.j.l: Galimberti S, 1903 körül

Medveczky Jenő | Virágcsendélet

olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Medveczky 58

Haraszty István | Édeske

vegyes technika, 49 x 34 cm, j.j.l: Haraszty István

Túry Mária | Tea

olaj, farost, 72 x 92 cm. j.j.l. Túry

Schener Mihály | Lovasok

olaj, farost, 110 x 54 cm, j.j.l: Schener

Ár: 280 000 Ft

Breznay József | Társaság

olaj, vászon,90 x 70 cm, j.j.l: Breznay 1957

Ár: 100 000 Ft

Molnár C. Pál | Don Quijote

ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP

Ár: 50 000 Ft

Amerigo Tot | Fischer Éva a macskával

tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47

Ár: 120 000 Ft