olaj, farost, 46 x 38 cm, j.b.l.: MCP
színes kréta, papír, 16 x 22 cm, j.j.l.: Révész Imre
Gouache, papír, 33 x25 cm, j.j.l.:Beöthy 38
szén, papír, j.j.k:Rudnay, , 43 x 59 cm
olaj, vászon, 1984, 60 x 70 cm, j.j.l: Gerzson
akril, papír, 23 x 49 cm, j.b.l.: Láng 56
ceruza, kréta, papír, 19 x 13 cm, j.j.l.: Vaszary J.
gouache, papír, 17 x 14 cm, j.j.l.: Kádár Béla
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, j: Varga Imre
bronz, gránit, 42 cm
egyedileg szinezett litográfia, papir, 50 x 70 cm, j.j.l: Kass János
színezett rézkarc, papír, 20 x 30 cm, j.j.l.: Batthyány
ceruza, papír, 1930k, j.n.24 x 23 cm
ceruza,papír, 40 x50 cm, j.j.l: Balla margit BM
akvarell, tus, papír, 70 x 100 cm, j.középen: Ruzicskay
tus, papír, 35 x 45 cm,
ceruza, papír, j.b.l. D.E.L. (+ Gábor Ignácz szárazpecsétje/gyűjtőpecsétje)
tus, papír, 35 x 45 cm, j.n.
ceruza, papír, j.j.l: SZV,17 x 25 cm
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960
szitanyomat, papír, EA II/XV, j.j.l: Dienes
szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold