ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm
szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3
olaj, fatábla, 45 x45 cm, j.j.l:Szász Endre
rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.
szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold
olaj, vászon, 77 x 56 cm, j.j.k:Raksányi D
szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold
terrakotta, 40 cm
színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold
szinezett dombornyomat, papír, 31 x 24 cm, 18/100, j.j.l: Vasarely
szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold
olaj, fatábla, j.j.l: Mácsai, 60 x 45 cm
gouache, papír, 41 x 57 cm, j.b.l: Schreiber H
bronz, márvány, 12 cm
szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold
olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál
tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983
olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979
bronz, márvány, 43 cm, j: talpazaton