68 Eredmények

Maurer Dóra | Hajóvontatás

rézkarc, papír, 297 x 194 cm, j.j.l: Maurer, 1965

Csok István | Züzü kakas társaságában zongorázik

szinezett litográfia, papír,32 x 29 cm, j.b.l ceruzával: Csók

Kass János | Kert

tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Kass János | Együtt a házzal

tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Ruzicskay György | Absztrakt kompozició

pasztell, papir 70 x 100 cm, j. középen Ruzicskay

Kmetty János | Akt tanulmány

ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty

Ár: 75 000 Ft

Tornai Gyula | Hastáncos

ceruza, papir, j.j.l: Tornai Gy., 25 x 36 cm

Gross Arnold | Amsterdam

szinezett rézkarc, papir, j.j.l: Gross Arnold, 12 x 13 cm

Ár: 170 000 Ft

Amerigo Tot | Fischer Éva mint Zsuzsanna, a vének és egy rejtélyes úr (Amerigo Tot)

kréta, tus, papír, 35 x 45 cm, j.j.l: Tot 55

Szász Endre | Múzsa

fekete és arany filctoll, papir, j.j.l. Szász Endre, 50 x 70 cm

Borsos Miklós | Firenze, Arno-part

diófapác, tus, papir j.b.l: BM FIRENZE 1973

Szalay Lajos | Kentaur pánsippal

tus, papir, 19 x 17 cm, j.b.f: Szalay

Ár: 150 000 Ft

Reich Károly | Vénusz

tus, papir, 33 x 48 cm, j.j.l: Reich 1982

Ár: 140 000 Ft

Reich Károly | Lovagló pár

golyóstoll, tus, papír, 29 x 43 cm, j.j.l:Reich Károly 969, XII 27

Borsos Miklós | Esti kert

vizfesték, diópác, papir, 24 x 15 cm, j.j.l: BM 84

Kiss Tibor | Bacchus

ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999

Ár: 120 000 Ft

Szalay Lajos | Anya és gyermeke

tus, papir, j.j: Szalay 37 x 34 cm

Kádár Béla | Absztrakt figurák

vegyes technika, j.j.l: Kádár Béla, 21 x 30 cm

Ár: 180 000 Ft

Victor Vasarely | YKA

litografia, EA XX/XX, 46 x 42 cm , j.j.l: Vasarely

Victor Vasarely | KIDIO

szitanyomat, papir, 72 x 62 cm j.j.l: Vasarely 108/250

Ár: 240 000 Ft

Gross Arnold | Magyar Lexikon

szinezett rézkarc, papir, 16,5 x 14 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 320 000 Ft

Victor Vasarely | Kinetikus kompozicio zöld és fehér

szitanyomat, papir, 84,5 x 67 cm, j.j.l: Vasarely 16/50

Dobroszlav József | Szalajka-völgyi libegő

akvarell, papir, 35 x 48 cm, j.b.l: Dobroszlav József 1982

Ár: 100 000 Ft

Marcel Vertes | Fiatal nő lóval

litografia, papir, 64 x 49 cm, j.j.: Vertes 99/100