68 Eredmények

Kiss Márta | Selfie

olaj, vászon, 2015, j.j.i. KM, 60 x 70 cm

Ár: 250 000 Ft

Incze Mózes | Női félakt

vöröskréta, papír, 20 x 25 cm, j.j.l: Incze

Incze Mózes épp 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.

Ár: 120 000 Ft

Csáki Róbert | Kis szivárvány

olaj, fatábla, 20 x 17 cm, j.j.l: Csáki

Incze Mózes | Névtelen olvasó

olaj , vászon, 150 x 130 cm, j.j.l: Incze Mózes

Valent Hódi Mihály | Béke - 1956

olaj, vászon, 110 x 96 cm, j.j.l:Valent Hodi Mihály

Für Emil | Zenészek

olaj, vászon, 100 x 80 cm, j.j.l: Für Emil 2002

Kárpáti Tamás | Mennybemenetel

olaj, fa 55 cm, j hátul: Kárpáti Tamás 1996

Szkok Iván | Nyári ölelés

vegyes technika, olaj festett polyester, 93 x 116 cm, j.b.l: Szkok 1993

Szkok Iván 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.

57․Tétel

Lorenzo Sabatini | Alexandriai Szent Katalin misztikus eljegyzése

olaj, vászon, 70 x 90 cm

Varga Imre | Szántás

bronz, 107 x 135 cm, j.j.l: Varga

Pátzay Pál | Flóra

bronz szobor, fa talapzaton, 33 cm magas, j.: Pátzay

Ár: 280 000 Ft

Reich Károly | Amor és Psyche

bronz, márvány, j. RK, 22 cm

Ár: 250 000 Ft

Boldi | Turul

bronz, gránit, 33 cm, j. Hátul: SZB 2/20

Ár: 260 000 Ft

Kő Pál | A festő - Csontváry emlékmű terv

bronz, mészkő alapzaton, 33 x 18 x 13 cm

Kovács Margit | Anya és gyermeke

Festett terracotta, 50 x 30 cm, j.j.l. KM

64․Tétel

Varga Imre | Várakozó

bronz, acél, 40 x 62 cm

Ár: 480 000 Ft

65․Tétel

Varga Imre | A Professzor

bronz, acél, 30 x 37 cm

Ár: 480 000 Ft

66․Tétel

Varga Imre | Kopernikusz

bronz, acél, vas, 90x 50 x 40 cm, 1973, j.n.

67․Tétel

Majoros Áron | Pac-Man

Ár: 480 000 Ft

68․Tétel

Deim Pál | Bábu

bronz, 26 cm, j.j.l: DP , világszerte 5 db-ra limitált, A Deim családtól érkező certifikációval