terrakotta, 40 cm
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm
egyedileg szinezett litográfia, papir, 50 x 70 cm, j.j.l: Kass János
tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot
színezett rézkarc, papír, 20 x 30 cm, j.j.l.: Batthyány
ceruza, papír, 1930k, j.n.24 x 23 cm
rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák
ceruza,papír, 40 x50 cm, j.j.l: Balla margit BM
ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm
akvarell, tus, papír, 70 x 100 cm, j.középen: Ruzicskay
szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50
rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz
szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50
tus, papír, 35 x 45 cm,
tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4
ceruza, papír, j.b.l. D.E.L. (+ Gábor Ignácz szárazpecsétje/gyűjtőpecsétje)
színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold
rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75
szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3
tus, papír, 35 x 45 cm, j.n.
ceruza, papír, j.j.l: SZV,17 x 25 cm
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983