65 Eredmények

Iván Szilárd | Anya gyermekével

olaj, tempera, vászon, 25 x 30 cm, j.j.l: Iván sz.

Fajo János | Kompozició

szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87

Ár: 150 000 Ft

65․Tétel

Ernst Fuchs | Flóra ébredése

szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Ernst Fuchs 93/190

Reich Károly | Idős szobrász

tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980

Ár: 140 000 Ft

Csató József | Kaktuszlány

akvarell, papír, 2009, 23 x 30 cm, jelezve : Csató

Ár: 120 000 Ft

Fajó János | Körmetszés

szitanyomat, papír, 70x 99 cm,  60/70 j.j.l: Fajó 70-79

Amerigo Tot | Félakt

szitanyomat, papír, 1980, 50 x 70 cm, j.j.l: Tot

Ár: 120 000 Ft

Kass János | Két karakterfej (Mózes és Cippora)

rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15

Somogyi József | Anya gyermekével

zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm

Barcsay Jenő | Tanulmányfej

szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay

Kondor Lajos | Hafiz illusztráció

rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor

8․Tétel

Knapp Oscar F. | Csendélet

olaj, farost, 30 x 40 cm, j.j.l: Knapp

Ár: 95 000 Ft

Raksány Dezső | Anya gyermekével

olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm

Szabó Vladimir | Esti randevú

cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm

Kiss Tibor | Part

olaj, farost, 25x36 cm, j.j.l.: Kiss 1996

Fajo János | Szirmok

szitanyomat, papír, 34 x 34  cm, 122/130  j,j.l: Fajó 87

Ár: 80 000 Ft

Remsey Jenő | Kávéházban

rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey

Ár: 39 000 Ft