2 Eredmények

Szabó Vladimir | Esti randevú

cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm

Szabó Vladimir | Szüreti mulatság

olaj, farost,  80 x100 cm, j,k: Szabó Vladimir 1968-1980