olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál
gouache, papír, 41 x 57 cm, j.b.l: Schreiber H
akvarell, papír, 37 x 29 cm, j.b.f.: Vaszary J.
olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979
bronz, márvány, 43 cm, j: talpazaton
gouache, papír, 17 x 14 cm, j.b.l.: Kádár Béla
olaj, fatábla, 45 x45 cm, j.j.l:Szász Endre
olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Mácsai
tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983
olaj, fatábla, j.j.l: Mácsai, 60 x 45 cm
szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold
olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975
színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold
szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50
szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold
szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3
terrakotta, 40 cm
szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold
bronz, márvány, 12 cm
szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50
tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot
szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold
tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4
rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.
akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy
tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM
szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó
rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák
olaj, vászon, 77 x 56 cm, j.j.k:Raksányi D
rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm
ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm
rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz
rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75
olaj, farost, j.j.l: Kiss 1996, 26 x 36 cm
szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30