3 Eredmények

Csergezán Pál | Szarvasbőgés

olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál

Ár: 3 800 000 Ft

Csergezán Pál | Fa az erdőben

olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975

Ár: 260 000 Ft

Csergezán Pál | Vízre szálló vadkacsák

olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979

Ár: 1 600 000 Ft