3 Eredmények

Vaszary János | Rózsacsokor

akvarell, papír, 37 x 29 cm, j.b.f.: Vaszary J.

Ár: 1 900 000 Ft

Vaszary János | Alassio

ceruza, kréta, papír, 29 x 21 cm, j.j.l.: Vaszary J. Alassio

Ár: 950 000 Ft

Vaszary János | Matrózok

ceruza, kréta, papír, 19 x 13 cm, j.j.l.: Vaszary J.