10 Eredmények

Gross Arnold | Kék álmok városa

színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold

Ár: 260 000 Ft

Gross Arnold | Indiai tavasz

szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold

Ár: 260 000 Ft

Gross Arnold | Firenzei nyár

szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 300 000 Ft

Gross Arnold | Római spanyol lépcső

szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 300 000 Ft

Gross Arnold | Parkban

szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 160 000 Ft

Gross Arnold | Művészek

szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold

64․Tétel

Gross Arnold | Játék vonat

szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

65․Tétel

Gross Arnold | Madarak és virágok

szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold

66․Tétel

Gross Arnold | A bűvész

szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 240 000 Ft