2 Eredmények

Rékassy Csaba | Daidalos és Ariadne

rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.

Ár: 130 000 Ft

Rékassy Csaba | Cirkusz

rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100

Ár: 50 000 Ft