70 Eredmények

Rékassy Csaba | Daidalos és Ariadne

rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.

Ár: 130 000 Ft

Reich Károly | Angyali üdvözlet

tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4

Ár: 130 000 Ft

Gross Arnold | Művészek

szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

64․Tétel

Gross Arnold | Játék vonat

szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

Amerigo Tot | Fischer Éva a marguttai műteremben

tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot

Ár: 140 000 Ft

Kő Pál | Lovas

bronz, márvány, 12 cm

Ár: 150 000 Ft

Barcsay Jenő | Hajnal

szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50

Ár: 150 000 Ft

Révész Imre | Leányportré

színes kréta, papír, 16 x 22 cm, j.j.l.: Révész Imre

Varga Imre | Czóbel portré

festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, j: Varga Imre

68․Tétel

Szabó Tamás | Ló

bronz, márvány, 1997, 30 x 22 x 15 cm, 3/10

Gross Arnold | Parkban

szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 160 000 Ft

Victor Vasarely | Kompozíció

Ár: 170 000 Ft

65․Tétel

Gross Arnold | Madarak és virágok

szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold

Láng Rudolf | Tornyok

akril, papír, 23 x 49 cm, j.b.l.: Láng 56

Kass János | Mózes

terrakotta, 40 cm

Ár: 200 000 Ft

Czene Béla | Fürdőző aktok

ceruza, papír, 1930k, j.n.24 x 23 cm

Victor Vasarely | Zebra

szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3

Ár: 220 000 Ft

66․Tétel

Gross Arnold | A bűvész

szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 240 000 Ft

Victor Vasarely | Birkozok

szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50

Ár: 240 000 Ft

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold

Gross Arnold | Indiai tavasz

szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold

Ár: 260 000 Ft

Gross Arnold | Kék álmok városa

színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold

Ár: 260 000 Ft

Csergezán Pál | Fa az erdőben

olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975

Ár: 260 000 Ft

Gerzson Pál | Köd

olaj, vászon, 1984, 60 x 70 cm, j.j.l: Gerzson