3 Eredmények

Szőnyi István | Gyümölcsszedők

tempera, vászon, j.j.l.: Szőnyi I. 67 x 98 cm, 1955

Szőnyi István | Akt a zöld kályha előtt

akvarell, papír, j.j.l.: Szőnyi I, 22 x 28 cm, 1950 körül

Szőnyi István | Dunakanyar Zebegényben

olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm, 1935 körül