70 Eredmények

Molnár C. Pál | Fürdőző hölgy

olaj, farost, 46 x 38 cm, j.b.l.: MCP

Révész Imre | Leányportré

színes kréta, papír, 16 x 22 cm, j.j.l.: Révész Imre

Etienne Beöthy | Ritmus 4

Gouache, papír, 33 x25 cm, j.j.l.:Beöthy 38

8․Tétel

Rudnay Gyula | Történelmi jelenet

szén, papír, j.j.k:Rudnay, , 43 x 59 cm

Gerzson Pál | Köd

olaj, vászon, 1984, 60 x 70 cm, j.j.l: Gerzson

Láng Rudolf | Tornyok

akril, papír, 23 x 49 cm, j.b.l.: Láng 56

Vaszary János | Matrózok

ceruza, kréta, papír, 19 x 13 cm, j.j.l.: Vaszary J.

Kádár Béla | Absztrakt kompozíció

gouache, papír, 17 x 14 cm, j.j.l.: Kádár Béla

Varga Imre | Czóbel portré

festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, j: Varga Imre

Kisfaludi Strobl Zsigmond | Kardját nézegető huszár

bronz, gránit, 42 cm

Kass János | Virág

Batthyány Gyula | Mulatozó arisztokraták 1860

színezett rézkarc, papír, 20 x 30 cm, j.j.l.: Batthyány

Czene Béla | Fürdőző aktok

ceruza, papír, 1930k, j.n.24 x 23 cm

Balla Margit | Gondolkodó

ceruza,papír, 40 x50 cm, j.j.l: Balla margit BM

Ruzicskay György | Álarc

akvarell, tus, papír, 70 x 100 cm, j.középen: Ruzicskay

Hincz Gyula | Férfi portré

tus, papír, 35 x 45 cm,

Deák-Ébner Lajos | Női akt

Hincz Gyula | Tanulmányrajzok

tus, papír, 35 x 45 cm, j.n.

Szabó Vladimir | Séta este

ceruza, papír, j.j.l: SZV,17 x 25 cm

Helbing Ferenc | Hölgy virágokkal

ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF

Borsos Miklós | Fürdőző akt

tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960

Ár: 95 000 Ft

Dienes Gábor | Mutatványosok

szitanyomat, papír, EA II/XV, j.j.l: Dienes

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold

65․Tétel

Gross Arnold | Madarak és virágok

szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold