70 Eredmények

Gross Arnold | Indiai tavasz

szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold

Ár: 260 000 Ft

66․Tétel

Gross Arnold | A bűvész

szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 240 000 Ft

Gross Arnold | Firenzei nyár

szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 300 000 Ft

64․Tétel

Gross Arnold | Játék vonat

szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

70․Tétel

Gábor Áron | Fényfolyam V.

olaj, vászon, 2006, 80 x 120 cm, j.: hátul

69․Tétel

Majoros Áron | Pac-Man II.

acél, j.: talapzaton, egyedi

Gross Arnold | Művészek

szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

68․Tétel

Szabó Tamás | Ló

bronz, márvány, 1997, 30 x 22 x 15 cm, 3/10

67․Tétel

Pesky József | Egy úriember portréja

olaj, vászon, 1850 körül, 60 x 80 cm, j.n.

65․Tétel

Gross Arnold | Madarak és virágok

szinezett rézkarc, papír, 12 x 9 cm, j.j.l: Gross Arnold

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

szinezett rézkarc, papír, 9 x 12 cm, j.j.l: Gross Arnold

Gross Arnold | Parkban

szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 160 000 Ft

Gross Arnold | Római spanyol lépcső

szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 300 000 Ft

57․Tétel

Fajó János | Fedésben

szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó

Ár: 80 000 Ft

Dienes Gábor | Mutatványosok

szitanyomat, papír, EA II/XV, j.j.l: Dienes

Lukoviczky Endre | Emelkedés

szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30

Ár: 25 000 Ft

Rékassy Csaba | Cirkusz

rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100

Ár: 50 000 Ft

Márffy Ödön | Hölgy kalapban

akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy

Ár: 125 000 Ft

Borsos Miklós | Fürdőző akt

tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960

Ár: 95 000 Ft

Borsos Miklós | Oszlopos táj

tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM

Ár: 80 000 Ft

Rékassy Csaba | Daidalos és Ariadne

rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.

Ár: 130 000 Ft

Victor Vasarely | Kompozíció

Ár: 170 000 Ft

Reich Károly | Nő bikával

tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983

Ár: 340 000 Ft

Helbing Ferenc | Hölgy virágokkal

ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF