63 Eredmények

Munkácsy Mihály | Tanulmány az újoncozás című festményhez

olaj, fa (mahagoni) , 26 x 20,5 cm, j.n., 1875 körül

Ár: 3 600 000 Ft

Mattioni Eszter | Fiatal lányok ünneplőben

hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek

Ár: 550 000 Ft

Sámuel Kornél | Éva

bronz, j.l.: Samuel K, Öntőpecsét a talapzaton, 14 x 43 x 8 cm, 1910 körül

Gabay László | Vénusz

carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm, 1920/30 körül

Ár: 400 000 Ft

Varga Imre | Czóbel Béla mellszobor

festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, 2005

Reich Károly | A szobrász kertje

tus, papír, j.j.l: Reich K, 28 x 41 cm, 1970 körül

Victor Vasarely | Dimenziók II

szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm, 1960 körül

Ár: 240 000 Ft

Amerigo Tot | Akt

monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948

Ár: 80 000 Ft

Molnár C. Pál | Hunyadi Mátyás a Pilisben

rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál,  31x22 cm, 1950 körül

Ár: 75 000 Ft

Kmetty János | Női akt

rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920

Ár: 20 000 Ft

Kass János | Kiűzetés a paradicsomból

akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm, 1980 körül

Ár: 200 000 Ft

Réti István | Játék a szabadban

rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm,  1930 körül

Deák Ébner Lajos | Női akt

ceruza, papír, j.b.l.: D.E.L (j.f. : Gábor Ignácz száraz gyűjtőpecsétje) 25 x 40 cm, 1900 körül

Bernáth Aurél | Tulipánok

ceruza, akvarell, j.j.l: B, papír, 36 x 24 cm, 1930 körül

Ár: 150 000 Ft

Remsey Jenő | Mulatozók

vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey 951, 36 x 28 cm, 1951

Csók István | Züzü

rézkarc, papír,  j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm, 1935 körül

Ár: 45 000 Ft

Borsos Miklós | Firenze

akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969

Ár: 150 000 Ft

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm, 1980as évek

Ár: 220 000 Ft

Gross Arnold | Andersen emléklap

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm, 1980 évek

Ár: 150 000 Ft

Reich Károly | Lovaglás után

tus, papír, j.j.l.: Imrének baráti szívvel Reich K, 20 x 28 cm, 1967

Ár: 95 000 Ft

Victor Vasarely | Folklore Planetaire

Ár: 280 000 Ft

Kass János | Szent Ferenc

Ár: 340 000 Ft

Szalay Lajos | Anya és gyermeke

tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm, 1970-körül

Ár: 180 000 Ft

Borsos Miklós | Ugró ló

tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989

Ár: 85 000 Ft