tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot
szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold
szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold
tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4
rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.
akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy
tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960
ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF
tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM
szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó
rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák
olaj, vászon, 77 x 56 cm, j.j.k:Raksányi D
rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100
vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm
ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm
rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz
rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75
olaj, farost, j.j.l: Kiss 1996, 26 x 36 cm
szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30