43 Eredmények

Amerigo Tot | Fischer Éva a marguttai műteremben

tus, papír, 19,5 x 26 cm, j.j.l: Tot

Ár: 140 000 Ft

Gross Arnold | Művészek

szinezett rézkarc, papír, 6 x 10 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

64․Tétel

Gross Arnold | Játék vonat

szinezett rézkarc, papír, 11 x 6 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 140 000 Ft

Reich Károly | Angyali üdvözlet

tus, papír, 28 x 40 cm,j.j.l:Reich K 1984 XI 4

Ár: 130 000 Ft

Rékassy Csaba | Daidalos és Ariadne

rézkarc,papír, 60 x 40 cm, 17/100, j.j.l: Rékassy Cs.

Ár: 130 000 Ft

Márffy Ödön | Hölgy kalapban

akvarell, papír, 37 x 47 cm, b.l: Márffy

Ár: 125 000 Ft

Borsos Miklós | Fürdőző akt

tus, papír, 61 x 46,5 cm, 1960, j.j.l:BM 1960

Ár: 95 000 Ft

Helbing Ferenc | Pár

ceruza, pasztell,papír,18 x 22 cm, j.j.l: HF

Ár: 80 000 Ft

Borsos Miklós | Oszlopos táj

tus, ceruza, papír, 1954, j.j.l: BM

Ár: 80 000 Ft

57․Tétel

Fajó János | Fedésben

szitanyomat, papír, 40 x 33 cm, 1987, 80/90, j.j.l: Fajó

Ár: 80 000 Ft

Aba Novák Vilmos | Processione

rézkarc, papír, 45 x34 cm, j.j.l. Aba Novák

Ár: 70 000 Ft

Raksányi Dezső | Anya gyermekével

olaj, vászon, 77 x 56 cm, j.j.k:Raksányi D

Ár: 60 000 Ft

Rékassy Csaba | Cirkusz

rézkárc, papír, 47 x 12 cm, j.j.l: Rékassy Cs, 7/100

Ár: 50 000 Ft

Remsey Jenő | Mulatozók

vegyes technika, papír, j.j.f: Remsey, 50 x 70 cm

Ár: 40 000 Ft

Remsey Jenő | Mese illusztráció

ceruza, papír, j. Hátoldalon: Eugen Remsey Paris 957, 24 x 30 cm

Ár: 40 000 Ft

Würtz Ádám | Felvonulás

rézkarc, papír, 25 x 33 cm , 56/100, j.j.l.Würz

Ár: 30 000 Ft

Kmetty János | Női akt

rézkarc, papír, 1920, 24 x 24 cm, j.j.l:Kmetty 1920, 23/75

Ár: 30 000 Ft

Kiss Tibor | Part

olaj, farost, j.j.l: Kiss 1996, 26 x 36 cm

Ár: 25 000 Ft

Lukoviczky Endre | Emelkedés

szitanyomat, papír, 25 x 30 cm, j.j.l.: Lukoviczky , 26/30

Ár: 25 000 Ft