43 Eredmények

Csergezán Pál | Szarvasbőgés

olaj, farost, 130 x 71 cm, j.b.l.: Csergezán Pál

Ár: 3 800 000 Ft

Scheiber Hugo | Parkban

gouache, papír, 41 x 57 cm, j.b.l: Schreiber H

Ár: 3 600 000 Ft

Vaszary János | Rózsacsokor

akvarell, papír, 37 x 29 cm, j.b.f.: Vaszary J.

Ár: 1 900 000 Ft

Csergezán Pál | Vízre szálló vadkacsák

olaj, farost, 50 x 40 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1979

Ár: 1 600 000 Ft

Varga Imre | Odett

bronz, márvány, 43 cm, j: talpazaton

Ár: 1 000 000 Ft

Vaszary János | Alassio

Ár: 950 000 Ft

Kádár Béla | Városkép két figurával

gouache, papír, 17 x 14 cm, j.b.l.: Kádár Béla

Ár: 500 000 Ft

Szász Endre | Női portré

olaj, fatábla, 45 x45 cm, j.j.l:Szász Endre

Ár: 420 000 Ft

Mácsai István | Női hátakt

olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Mácsai

Ár: 400 000 Ft

Reich Károly | Nő bikával

tus, papír, 30 x 40 cm, j.l.: Reich Károly 1983

Ár: 340 000 Ft

Mácsai István | Őszi csendélet

olaj, fatábla, j.j.l: Mácsai, 60 x 45 cm

Ár: 320 000 Ft

Gross Arnold | Firenzei nyár

szinezett rézkarc, papír, 21 x 11 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 300 000 Ft

Gross Arnold | Római spanyol lépcső

szinezett rézkarc, papír, 19 x 21 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 300 000 Ft

Csergezán Pál | Fa az erdőben

olaj, farost, 20 x 68 cm, j.j.l.: Csergezán Pál 1975

Ár: 260 000 Ft

Gross Arnold | Kék álmok városa

színezett rézkarc, papír, 25 x 16 cm,j.j.l: Gross Arnold

Ár: 260 000 Ft

Gross Arnold | Indiai tavasz

szinezett rézkarc, papír, 25 x 13 cm, j.k.: Gross Arnold

Ár: 260 000 Ft

Victor Vasarely | Birkozok

szitanyomat,papír, 38 x 48 cm, j.j.l. Vasarely 37/50

Ár: 240 000 Ft

66․Tétel

Gross Arnold | A bűvész

szinezett rézkarc, papír, 25 x 17 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 240 000 Ft

Victor Vasarely | Zebra

szitanyomat, papír, 44 x60 cm j.j.l:Vasarely EA3

Ár: 220 000 Ft

Kass János | Mózes

terrakotta, 40 cm

Ár: 200 000 Ft

Victor Vasarely | Kompozíció

Ár: 170 000 Ft

Gross Arnold | Parkban

szinezett rézkarc, papír, 22 x 15 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 160 000 Ft

Kő Pál | Lovas

bronz, márvány, 12 cm

Ár: 150 000 Ft

Barcsay Jenő | Hajnal

szitanyomat,papir, 44 x 40 cm, j.b.l:Barcsay 1981, 38/50

Ár: 150 000 Ft